Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 21:28
 
TECO PETROL ISPARTA'DA HİZMETE GİRDİ
TECO PETROL ISPARTA'DA HİZMETE GİRDİ
GÜNDEM Haberi
TECO PETROL ISPARTA'DA  HİZMETE GİRDİ

İnşaat sektöründe uzun yıllar hizmet veren Kahraman Grup şimdide Akaryakıt sektöründe hizmet vermeye başladı. Antalya ve Isparta illerinde akaryakıt istasyonları bulunan Kahraman Grup ağına bir yenisini daha ekledi. Terminal altı İstanbul Caddesi üzerinde TECO markalı akaryakıtı Isparta halkı ile buluşturuyor. 
TECO Petrol işletmesinin hizmet zengini olduğunu Akaryakıtta devrim niteliğinde bir karar alarak Sigortalı Akaryakıt dönemiyle fark yarattıklarını söyleyen Kahraman Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kahraman:“ Gelen müşterimizi güler yüzlü personelimizle Isparta halkının hizmetindeyiz. Isparta Halkımıza kaliteli akaryakıtı indirimli olarak satışını gerçekleştireceğiz. İşletmemizde müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Isparta halkına hizmet etmekten onur duyarız.  Isparta’ya faydalı olmak için ben ve işletmem her zaman farkımız olacak. Aracının kıymetini bilen tüm herkesi TECO Petrole bekliyoruz. 100 yerli sermayeli bir firmadır. Şuan satış fiyatımız Motorin 6.22, Benzin 7.10 ve Mogaz Otogaz Aygaz LPG 3.69 liradır. Isparta halkımızın bu ilgisinin devam edeceğini umuyor, herkesi TECO ÇTN Petrolden ucuz ve kaliteli akaryakıt almaya davet ediyoruz.’ dedi.
TECO Akaryakıt olarak 
Vizyonumuz,
 
Çevre ve topluma duyarlı, dinamik, değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır 
 
Misyonumuz
• Ulusal değerlere daima saygılı olmak,
• Ülkemize güvenmek,
• Dürüst ve kesintisiz hizmet vermek.
Bu değerler doğrultusunda hedefimiz kaliteli ürünü uygun fiyata en iyi hizmetle müşterilerimize ulaştırmaktır.
 
Adres: Bahçelievler Mahallesi Terminal Altı ISPARTA Merkez ÇTN PETROL
 
 
 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: TECO, PETROL, ISPARTA'DA, , HİZMETE, GİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı