Astroloji

 

 

 
Akrep (18.09.2020)
Geçmiş odaklı yaşamak güveninizi kırıyor olabilir. Artık temiz sayfa açma zamanı geldi de geçiyor bile. Sizinle birlikte sevdikleriniz de üzülüyor olabilir. Yeniden doğmak sizlerin uzmanlık alanı. Kendinize güvenmelisiniz. Maddi gelirleriniz ödeme olarak gecikmeli olabilir. Bu süreci gereksiz harcama yapmayarak dengeleyebilirsiniz.
 
Aslan (18.09.2020)
Yeni bir ilişkiye doğru adım atıyor olabilirsiniz. Aşırı davranışlarla hareket etmek sizleri yanlış anlamalarına neden olabilir. Sizlerin ışıltısı her zaman göz alıcı olacaktır. Kendiniz olmanız yeterlidir. Çevrenizde gerçekleşen bazı olaylara doğru sizi çekmek isteyebilirler. Konularla ilgili sizin bir çabanız olmasa da dikkat etmeniz de yarar var. Sizleri günah keçisi yapmak isteyenlere karşı tedbirli olmalısınız.
 
Balık (18.09.2020)
Arkadaşlarınız sizi yanlarında görmek istiyor olabilir. Organizasyonlarda istenilen kişi olmanız sevecen doğanız çevrenize sevgi enerjisi yaydığı için üzerinize daha çok geliyorlar. Bu etkinliklere katılarak düşüncelerle dolu olan zihniniz biraz olsun nefes alacaktır. Kendinize zaman ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.
 
Başak (18.09.2020)
Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Bugün şanslı gününüzdesiniz. Yeni bir aşkın kapısını aralıyor olabilirsiniz. Sevgini kıymetini çok iyi bilen sizler mutluluğa kanat açabilirsiniz. Sıcak doğanızın ışıltısı ile çevrenizde popülariteniz artıyor olabilir. Çalışma ortamınızda gözler üzerinizde olacaktır.
 
Boğa (18.09.2020)
İçinizdeki öfke patlama noktasına gelmiş olabilir. Çevrenizdeki her şeyi herkesi yakıp yıkmak istiyor olabilirsiniz. Kendinizi hapsolmuş gibi hissettikçe sabrınız sınanacaktır. Paylaşmayı seçmelisiniz. Labirentte çıkış ararken sevdiklerinizin sözleri sizlere yol gösterici olabilir. Arka plandaki konuları fazla irdelememelisiniz.
 
İkizler (18.09.2020)
Maddi olanaklarınızı gözden geçiriyorsunuz. Finansal kaynaklarınızda değişiklik yapmadan önce araştırmalarınızı sıklaştırmalısınız. Yeniden başlamak ve oluşabilecek kayıpları telafi etmek sizler için oldukça güç olabilir. Çevreniz sizi yeni bir kişi ile tanıştırmak isteyebilir. Belki de beklediğiniz aşk size doğru geliyordur.
 
Koç (18.09.2020)
Duygusal olarak kendinizi tartmak isteyebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda ilişkilerinizde gel-git ler yaşayabilir, kararsız ve endişeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Neden partnerinizle veya eşinizle sohbet etmeyi denemiyorsunuz? Konuşabilmek ve anlaşılabilmek bulunmaz bir nimettir. Çalışma hayatınızdaki zorluklar yavaş yavaş yerini güzel haberlere bırakacaktır.
 
Kova (18.09.2020)
Yeni umutlarla dolarak kendinize yeni bir özgürlük ufuk çizgisi belirliyor olabilirsiniz. Yeni ufuklara doğru uçarak gidiyor olsanız da gökyüzünde emin adımlarla yürümeyi öğrenmelisiniz. Güçlü iletişiminiz sayesinde bugün etkileyici konuşmalar yapabilirsiniz. Çalışma ortamınızda gözler üzerinizde olacaktır.
 
Oğlak (18.09.2020)
Çalışma hayatınızda projelerde zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Stratejik ve disiplinli kişiliğiniz sorunu çözmenize olanak sağlayacaktır. Sakin kalarak soruna odaklanmalısınız. Duygusal yönünüz iletişiminizde kendini gösteriyor olabilir. Sevginizi saklamayı bırakmalısınız. Sizlerin de sevgiye ve şefkate ihtiyacı olacaktır.
 
Terazi (18.09.2020)
Maddi gelirleriniz hızlı bir şekilde eriyor olabilir. Alışveriş listelerini uzun tutmuş olabilirsiniz. Toparlanma seviyesine geçebilmek için biraz harcamalarınıza kısıtlama getirerek gelir gider dengenizi korumaya çalışabilirsiniz. Mistik konulardaki merakınız sizleri derinlere doğru çekmeye çalışıyor olabilir. Kayığın küreklerinin her zaman sizin elinizde olduğunu unutmayın.
 
Yay (18.09.2020)
Organizasyonlar da hata yapılmasına müsamaha göstermiyor olabilirsiniz. Uzman olan kişi sizseniz, herkesten sizinle aynı tecrübeyi beklemeniz yanlış. Yol göstericiliğinizle olaylara sıcak yaklaşmanız sizleri liderlik konusunda öne çıkaracaktır. İlişkinizde ani öfke patlamalarına müsaade etmemelisiniz.
 
Yengeç (18.09.2020)
Maddi gelirlerinizi dengede tutmada zorluk yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Alışveriş isteği, ihtiyaç olmadığı halde alma arzusu sizleri aşırıya kaçırabilir. Kişisel değerinizi düşürmeye çalışan kişiler çevreniz de olabilir, manipülasyonlara gelmeden kendi değerinizi kendinizin yücelttiğini göstermelisiniz. Ruhunuzla kavga etmek yerine içinizdeki sese kulak vererek doğru limana ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı