Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 11:40
 
Liman kıyıları güzelleşiyor
Liman kıyıları güzelleşiyor
GÜNDEM Haberi
Liman kıyıları güzelleşiyor

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, geçtiğimiz günlerde yaptığı incelemelerin ardından verdiği talimatlarla halkın ve misafirlerin uğrak yeri olan Liman mevki yapılan tamirat ve tadilatlarla güzelleşiyor.
 
Fen İşleri Müdürü Hülya Ertap nezaretinde Balıkçı Kooperatifi ile Jandarma Asayiş Bot Komutanlığı önündeki bozuk zemine şap atılıyor. Işıklı gösteri komuta binasının dış cephesinin sıva ve boya işlemleri yapılıyor. Liman dalgakıranlar, bordürler ve ahşap korkuluklar boyanıyor.
Daha önceki yıllarda anne ve kızın göle düşerek hayatlarını kaybettiği ve Belediye Başkanımız Veli GÖK’ün çok hassas düşündüğü Limanda eksik kalan kısımlara ahşap korkuluklar yapılıyor.
Liman içerisinin aydınlatma çalışmalarının yanı sıra kot farkı sebebi ile yapılan mevcut merdivenin yeniden düzenlenmesi ve engelli rampası yapımı gerçekleşiyor.
Gece, gündüz demeden tüm imkanları ile Eğirdir halkının istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışan Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK ve Personeli her konuya hassasiyetle yaklaşarak çözüm üretmeye devam ediyor.
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Liman, kıyıları, güzelleşiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı