Haber Detayı
27 Şubat 2015 - Cuma 10:23
 
Kayan: Beni asla kısır ve sığ atışmaların içinde görmeyeceksiniz
7 Haziran’da yapılacak genel seçimde, AK Parti’den 39 milletvekili aday adayı arasında yer alan, son olarak Halk Bankası Kayseri Bölge Koordinatörlüğü görevinden istifa eden Eğirdirli Süleyman Kayan, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Kalan, düzenlediği basın toplantısında “Beni asla kısır, sığ ve anlamsız tartışmaların içinde görmeyeceksiniz, davam Isparta, hedefim AK dava” diye konuştu.
GÜNDEM Haberi
Kayan: Beni asla kısır ve sığ atışmaların içinde görmeyeceksiniz

2015 genel seçiminde AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapan son olarak Halk Bankası Kayseri Bölge Koordinatörlüğü görevinden istifa eden Eğirdirli Süleyman Kayan, AK Parti Milletvekili Aday Adayı oldu.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Süleyman Kayan, neden siyaset neden AK Parti sorusunu yanıtlarken, öncelikleri içinde hak ve halkı saydı. Kayan, “Sizlerin de bildiği gibi: Partimizin. 13 yılda bu Kutsal Ülkeye kazandırdığı, sayılamayacak kadar çok yenilik var. Bu Ak Sevdanın. Ülkemize kattığı değerleri sizler. hepiniz biliyorsunuz zaten. Ama en önemlisini sizlere hatırlatmak isterim. Bu sevdanın başladığı 13 yıl öncesinde, Bir Milyar Dolar borcun. Şartlı Serbest Bırakılmasına bayram yapan Ülkem, şimdi bu rakamların çok üzerinde borç verebilir niteliğe gelmiştir. Yeni Türkiye sevdası ile çıkılan bu yolda, yüreklerin konulduğu bu yolda. Liderimiz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği gibi 'Dikleşmeden dik durarak" ve yine dünyanın ilk 100 Entelektüeli içerisinde yer alan Başbakanımız Sn. Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde. Ülkem menfaatine üretilen ve üretilecek projelere tuğla koyabilmek için hizmetkârlığa talip oldum. Bunu yaparken de Isparta'mızı öncelikli kılmak. Bu güzel memleketimizin Hak Ettiği Güzellikleri daha yukarılara taşımak için. Teveccühlerinizin önemli olduğunu huzurlarınızda bir kez daha tekrarlıyorum. Geldiğim noktada artık sizlerin teveccühü önem arz ediyor. Desteklerinizin sonucu gurur duyduğum şehrim Isparta ve dolayısıyla sizlere döneceğinin sözünü yineliyorum. Başaramadığımda da en küçük bir tereddüt göstermeden sizin huzurunuzda kalmayacağımı da sizlere taahhüt ediyorum. Tüm bunları yaparken üslubun ve rekabetin de seviyesini en üst noktada tutacağımı, Isparta'mın menfaatine olan noktada kısır. anlamsız ve kırıcı siyasi çekişmelerin içinde olmayacağımı huzurlarınızda taahhüt ederim. Sonuç olarak. Rabbim nasip eder. siz değerli hemşerilerim de teveccüh ederseniz inşallah. Isparta'mızın daha etkin bir siyasi figür olması için hep birlikte ama hep birlikte çok fazla çalışmaya söz veriyorum” dedi.

Süleyman Kayan, bir işin başarıyla sonuçlanması için lider Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma sistemindeki gibi takibin önemli olduğunun altını çizerek, “Projelerin sonucunu alıncaya kadar çaba sarfedeceğim” dedi.  Isparta’da görev yapmış olmasını bir avantaja dönüştüreceğini kaydeden Süleyman Kayan, “Kalkınmanın temeli esnaftır” dedi. AK Parti saflarında siyasette yer almasının pek çok nedeni olduğunun altını çizen Milletvekili aday adayı Kayan, bunu ekonomi alanında yaşanan kazanımlarla örnekledi.  Bir şeyi başaramazsa bırakmayı hayat felsefesi edindiğini ifade eden Süleyman Kayan, “Beni asla kısır ve sığ atışmaların içinde görmeyeceksiniz” diye konuştu.

SÜLEYMAN KAYAN KİMDİR?

Süleyman Kayan, 43 yaşında ve Eğirdir doğumlu. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Kayan, çalışma hayatına memleketi Eğirdir’de Halk Bankası’nda başladı. Eğirdir, Isparta ve Antalya’da memuriyet hayatını sürdüren Kayan, muhtelif yerlerde yöneticilik yaptı. 2002 yılı kasım ayından 2014 yılı ağustos ayına kadar Halk Bankası merkez şubede şube yöneticisi olarak çalışan Kayan, son bir yıldır da Kayseri Bölge Koordinatörlüğü görevini yürütüyordu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kayan:, Beni, asla, kısır, ve, sığ, atışmaların, içinde, görmeyeceksiniz,
Haberin Videosu
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı