Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 18:59
 
İFTARDA LEZZETİN ADRESİ OĞUZ BARAN RESTORAN İŞTE İFTAR MENÜSÜ
İFTARDA LEZZETİN ADRESİ OĞUZ BARAN RESTORAN İŞTE İFTAR MENÜSÜ
SAĞLIK Haberi
İFTARDA LEZZETİN ADRESİ OĞUZ BARAN RESTORAN İŞTE İFTAR MENÜSÜ

 

Ramazanda iftar menüleri mekân ve menüye göre değişiklik gösteriyor. Oğuz Baran Restoran’ta Fiyatlar 25 Tl’den başlıyor 37’TL’ye kadar çıkıyor.

Ramazan ayına sayılı günler kala restoranları iftar telaşı sardı.

 

Ramazan ayın da da tüm personeliyle hizmete açık olan Oğuz Baran Restorant iftar menüsüyle Ramazan ayında aileniz ve sevdiklerinizle birlikte iftarınızı yapabileceğiniz bir adres.  Ramazan’da fiks iftar menüsü uygulayan kişi başı fiyatları 25-37 TL arasında değişirken, ferah ve sıcak bir aile ortamında hizmet veren Oğuz Baran Restoran’ta, Ramazan ayına özel iftar menüleriyle misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Isparta halkına daha ekonomik ve daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinen Oğuz Baran Restoran’ta Ramazan ayı boyunca iftar sofralarını renklendiren geleneksel tatlar sunuluyor. Ekonomik  menü olarak iftar yemeği seçeneklerinde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, kırmızı et yemeği, banak,  salata, tatlı ve içecek bulunuyor. Ramazan ayı boyunca Oğuz Baran ve ekibi tarafından özenle hazırlanan iftar sofraları, birinci sınıf servis ve hizmet kalitesiyle Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini bütçeye uygun fiyatlarla sunuyor. ,

Son bir not da aktaralım, Oğuz Baran Restoran’ta iftara gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın.

Adres: Sanayi Mahallesi 3241 Sokak Konur Bahçesi Belediye Sosyal Tesisleri Isparta

Rezervasyon

TEL: 0246 222 27 27

GSM: 0533 577 21 54

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İFTARDA, LEZZETİN, ADRESİ, OĞUZ, BARAN, RESTORAN, İŞTE, İFTAR, MENÜSÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı