Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 15:31
 
Yılın Başarılı Genç Kardiyoloğu SDÜ’den
Yılın Başarılı Genç Kardiyoloğu SDÜ’den
- Haberi
Yılın Başarılı Genç Kardiyoloğu SDÜ’den

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hatanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı'ndan Dr. Öğretim Üyesi Mevlüt Serdar Kuyumcu, “Yılın En Başarılı Genç Kardiyologları” üçüncülük ödülüne layık görüldü.
,
Türk Kardiyoloji Derneğince “Yılın En Başarılı Genç Kardiyologları”nın seçildiği “Türk Kardiyoloji Kongresi”nde ödüller sahiplerini buldu. Her yıl kardiyoloji alanındaki bilim insanlarını bir araya getiren kongrede Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt Serdar Kuyumcu “Yılın En Başarılı Genç Kardiyologları” üçüncülük ödülünü aldı.
Ödülü Isparta Ve Üniversitemiz Adına Almaktan Gurur Duyuyorum
Son bir yıl içerisinde yaptığı 40’tan fazla ulusal ve uluslararası makale, bildiri, sunum ve araştırmaya imza atan Dr. Öğr. Üyesi Kuyumcu, bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Dr. Öğr. Üyesi Kuyumcu, “Bu ödülü Isparta ve üniversitemiz adına almaktan gurur duyuyorum. Bana bu süreçte desteklerini esirgemeyen üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’ya, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alim Koşar’a, Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ercan Varol’a teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılın, Başarılı, Genç, Kardiyoloğu, SDÜ’den,
Yorumlar
Haber Yazılımı