Haber Detayı
03 Kasım 2021 - Çarşamba 13:42
 
Yaşayan bir efsane Trabzon hasırı!
Yaşayan bir efsane Trabzon hasırı!
GÜNDEM Haberi
Yaşayan bir efsane Trabzon hasırı!

Trabzon hasırı ülkemizde özellikle de Trabzon bölgesinde Bu çalışmaları yapan tasarımcıların dünya takı literatürüne kazandırdığı en önemli eserler arasında yer alır. Trabzon hasırı binlerce yıllık bir geçmişe sahiptir ve özellikle de kadınların önemli günlerde taktıkları aksesuarlar arasında yer alır. Elizi kurulduğu günden bu yana ülkemizde Trabzon hasırı şeklinde tasarlanan takılırım üretimini gerçekleştiren lider bir kuruluştur. Ayrıca Trabzon hasırı ürünlerini altın set olarak almak mümkün olduğu gibi kuruluş tek tek kolye bileklik küpe tarzında da satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elizi kurulduğu 1999 yılından bu yana sektörde 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyerek 7'den 70'e her bireyin Özel günlerde tercih edebileceği birçok altın ürünün satışını ayrıca firma sosyal sorumluluk projelerinden de birçoğuna imza atarak Bu anlamda özellikle de kadınların takı atölyelerine girip başarılı işler ortaya çıkarmasını sağlamıştır.

Sektöründe 22. yılı

Elizi sektöründe 22 yılı geride bırakırken Türkiye'nin ve İstanbul'un dört bir yanında satış şubeleri mağazalar ve showroomlar açabilmeyi başarmıştır. Firma aynı zamanda dijital platformlarında önemini fark ederek internet üzerinden satış işlemlerini gerçekleştirdiği son derece etkin ve verimli bir web sitesine de sahiptir. Site her yaştan bireyin ve her öğrenim düzeyinden bireyin kolay bir biçimde kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. https://www.elizi.com.tr/ adlı internet sitesinde altın bilezik çeşitleri başta olmak üzere tasarım çeşitleri ne ulaşmak mümkündür. Firma çocukların kullanabilecekleri küpe ve kolye çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda her yaştan kadının ve her zevkten bireyin kullanımına hitap edecek son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Elizi sürekli olarak kendini geliştiriyor

Elizi ülkemizde sürekli olarak kendini geliştiren mi Bu anlamda çalışanlarına da destek veren öncü bir kuruluştur. Türkiye'de ve dünyada takı sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek başta altın bileklik altın bilezik altın set modelleri olmak üzere tüm modellerine hızlı bir biçimde entegre ediyor. Kuruluş özellikle de takı atölyelerinde kadınların daha sık yer almaları için onlara da eğitimler düzenleyerek hem kadınların kendilerini geliştirmelerini sağlıyor hem de sektöre yenilikler kazandırıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaşayan, bir, efsane, Trabzon, hasırı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı