Haber Detayı
27 Ocak 2021 - Çarşamba 22:02
 
TÜRKİYE'NİN KURUMSAL DİYET KLİNİĞİ ISPARTA'DA AÇILDI
TÜRKİYE'NİN KURUMSAL DİYET KLİNİĞİ ISPARTA'DA AÇILDI
GÜNDEM Haberi
TÜRKİYE'NİN KURUMSAL DİYET KLİNİĞİ ISPARTA'DA AÇILDI

 

TÜRKİYE'NİN KURUMSAL DİYET KLİNİĞİ İSPARTA'DA AÇILDI

ETIOKS NEDIR ?

Etioks detokslarımız günlük olarak tükettiğimiz sebze ve meyvelerden oluşan içerisinde antioksidan ve yağ yakıcılar bulunan sebze ve meyve suyu karışımıdır. İçerisinde hiç bir kimyasal madde ve katkı maddesi bulunmamaktadır

Detoks programı esnasında vegan besleniyoruz yani hiç bir hayvansal kaynaklı besinler olmuyor diyetinizde özel bir program uyguluyoruz bu süreçte ve detoks içeceklerimiz yer alıyor. Vücuttan toksinlerimizi uzaklaştırarak yağ yakımını sağlıyoruz bu programda

ETIOKS HAKKINDA NELER SOYLEMEK ISTERSINIZ ?

ETİOKS orijini İstanbul Etiler olan, şuan İstanbul, Isparta, Konya, Kayseri, Aksaray ve Ankara’da faliyet gösteren ancak Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen, “sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam” temalı kuruluştur.

Bünyesinde herbalist, doktor ve diyetisyenler barındıran ETİOKS, sağlıklı yaşamın temelinin sağlıklı beslenme olduğunun bilincindedir ve bireylere bu bilinci aşılamayı hedef edinmiştir.

ETİOKS SAĞLIKLIBESLENME PROGRAMININ İÇERİĞİ NEDİR?

ETİOKS sağlıklı beslenme programı tamamiyle kişiye özeldir. Bireyin sağlık durumu, beslenme alışkanlıkları ve demografik özellikleri gözden geçirildikten sonra, bireye özgü bir detoks programı ve sağlıklı beslenme programı oluşturulur. Her gün diyetisyenlerimizle online görüşmeler ve haftada bir yüzyüze görüşme ile program takip edilir.Şehir dışındaki danışanlarımız ile ise görüşmeler online yapılmaktadır. Birey ile sürekli iletişim halinde kalınarak ideal kiloya ulaşmasına yardımcı olunur.

DETOKS NEDİR ?

Detoks programı vücunuzun toksin atmasına yardımcı olmak için vardır. Detoks vücudunuzun yenilenmesini sağlarken kendinizi daha zinde , huzurlu ve enerjik hisssetmenize yardımcı olacaktır. Detoks kısaca vücuttaki toksinlerden arınma anlamına gelir. Vücutta toksinler iki şekilde oluşur. Birincisi vücudun kendi ürettiği toksinler, ikincisi ise dışarıdan vücudumuza gelen toksinler. Vücudumuzdan toksinleri temizleyen başlıca organ karaciğerdir. Toksinleri atma yolları ise idar, ter ve dışkıdır. Yani detoksifikasyon normalde vücudun kendisinin yapabildiği bir işlemdir. Ancak, hava kirliliği, yetersiz beslenme, stresli bir çalışma veya ev ortamı gibi faktörler vücudun bu toksinleri yok etme kapasitesini zamanla azaltmaktadır. Toksinler vücuttan atılmadığında organların, dokuların ve kasların hücrelerinde depolanırlar. Toksin birikimi etkisini, yüzde çıkan zararsız bir sivilce, alınan fazla kilolar ve baş ağrısı olarak gösterebilir ya da kanser veya kronik hastalık gibi ölümcül bir hastalığa dönüşebilmektedir.

AR - GE ARAŞTIRMALARI HAKKINDA NELER SOYLEMEK ISTERSINIZ ?

Bizler sizlere daha sağlıklı bir hizmet vermek amacıyla Şirketimiz bünyesine ARGE çalışmalarımızı yapmak ve siz danışanlarımız için yaptığımız ürünlerin insan sağlığına faydalarını araştırmak üzerine bilimsel olarak bir yol çizmiş bulunmaktayız. En önemli değerimiz danışanlarımızın güvenini kazanmak olup ERCİYES ÜNİVERSİTE ‘si ECZACILIK FAKÜLTESİ’NDE görev yapmakta olan

kıymetli hocamız Prof.Dr Gökcen YUVALI ile Kayseri TEKNOPARK üzerinden birlikteliğimiz sağlıyoruz. Ve bünyemizde ayni zamanda alternatif tıp doktoru Dr. Şahin ARSLANOGLU Etioksun kurumsal resmi danışmanıdır.

İLETİŞİMM BILGILERI

Telefon: 0 532 384 65 72

www.etioks.com.tr

Instagram Etioks.yasam

Online randevu Randevu linki

https://etioks.com.tr/?page_id=9982

Adres : Fatih mahallesi. 156. Cad 4. Kat no 14 numara 11 Koç iş merkezi ISPARTA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE'NİN, KURUMSAL, DİYET, KLİNİĞİ, ISPARTA'DA, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı