Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 23:21
 
TECRÜBELİ NEFES KOÇU ARTIK ISPARTA'DA
TECRÜBELİ NEFES KOÇU ARTIK ISPARTA'DA
GÜNDEM Haberi
TECRÜBELİ NEFES KOÇU ARTIK ISPARTA'DA

Isparta’da “Nefesle Sev” ismiyle sektöre adım atan Erol USLU, Isparta’da öğrenci olduğu yıllarda tam bir Isparta hayranı olmuştur.

Aslen Ankaralı olan ve sonrasında Isparta’ya yerleşen Nefes Koçu USLU, eğitimini İstanbul Nefes Okulu’nda almış olup, Türkiye’nin seçkin ve değerli eğitmenlerinden eğitim alarak kariyerini tamamlamıştır. Kariyer başlangıcı Ankara olan, sertikalarla özgeçmişini süsleyen tecrübeli Nefes Koçu, artık Isparta’da siz değerli halkımıza hizmet vermenin heyecanını yaşıyor.

Doğru nefes sayesinde stres, kaygı bozukluğu, erteleme alışkanlığı ve tembellik, özgüven eksikliği, cinsel sorunlar, aile ve çocuk ilişkileri, odaklanma problemi, geçmişten kopamama, gelecek kaygısı gibi birçok problem ve olumsuzluğun üstesinden gelebilir, yeteneklerinizi geliştirebilir, kendinize olan güveni, sevgi ve saygınızı güçlendirebilir; aile, sosyal ve iş hayatınızdaki ilişkileri geliştirebilir, yaşama karşı daha pozitif ve hoşgörülü olabilirsiniz. Stres, kaygı, panik atak, geçmiş travmalar ve gelecek kaygısının yanı sıra gebelikte yaşanılabilecek fiziksel ve ruhsal sıkıntıları doğru nefes ile beraber Nefes Koçu Erol USLU ile birlikte çözümleyebilirsiniz.

Her birimiz gün içerisinde ortalama 86.400 kez nefes alıp veriyoruz fakat bu işlemi ne kadar doğru yapıyoruz? Nefes psikolojimizi doğrudan etkileyen bir döngüdür. Doğru nefesin nasıl  olduğunu öğrenip hayatımızla bütünleştirdikten sonra bedensel ve ruhsal birçok iyileşmeyi kendinizde farkedilir bir şekilde faydalarını gözlemleyebileceksiniz. Kendinizde ve hayatınızda bütünsel bir dönüşüme hazır olduğunuzda alanında Uzman Nefes Koçu Erol USLU her zaman destek vermeye hazır olduğunu belirtiyor.

Randevu oluşturmak ve detaylı bilgi almak için;

Telefon: 0 530 111 03 97

Instagram: @nefeslesev

nefeslesevv@gmail.com

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TECRÜBELİ, NEFES, KOÇU, ARTIK, ISPARTA'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı