Haber Detayı
31 Temmuz 2016 - Pazar 14:06
 
Rahime Berrin ile Tufan dünya evine girdi
Rahime Berrin ile Tufan dünya evine girdi
YAŞAM Haberi
Rahime Berrin ile Tufan dünya evine girdi

Rahime Berrin ile Tufan dünya evine girdi

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Isparta Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Tural-Ayşe Tural çiftinin oğlu Tufan, Medine-Abdullah Uzun çiftinin kızı Rahime Berrin ile hayatını birleştirdi.

Süleyman Demirel Kongre Merkezi Iyaşpark Düğün Sarayında gerçekleştirilen düğün töreni öncesi davetlilere yemek ikram edildi.

Yemeğin ardından Iyaşpark Düğün Sarayı Çırağan Salonunda nikah töreni gerçekleştirildi.

Nikah törenine Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın, Eski Bakanlardan Erkan Mumcu, Emniyet Müdürü Halil Altan, Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı, ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliğini ise Vali Günaydın, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Apaydın, Eski Bakan Erkan Mumcu ve Başkan Aybatılı yaptı.

Nikah töreninde genç çift şahitlerin ve davetlilerin huzurunda bir ömür boyu birlikteliğe “evet” dediler.

Genç çifte mutluluklar dileyen Isparta Valisi Günaydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk tavsiyesini yineledi. Ardından genç çiftin evlilik cüzdanlarını verdi.

Bizlerde Nokta Gazetesi ve Gül32 ailesi olarak dünya evine giren Rahime ile Tufan’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rahime, Berrin, ile, Tufan, dünya, evine, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı