Haber Detayı
17 Ekim 2021 - Pazar 20:55
 
"MEVLİD KANDİLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE VESİLE OLSUN"
"MEVLİD KANDİLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE VESİLE OLSUN"
GÜNDEM Haberi

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Mevlid Kandili'nin, Hz. Muhammed'i ve O'nun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı, layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul edilmesi gerektiğini bildirdi.

Kandillerin toplum hayatında çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri olduğuna dikkat çeken Milletvekili Özel, insanlığa rahmet olarak gönderilen Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutlanılan Mevlid Kandilinin de bu özel günlerin en başında yer aldığını kaydetti.

Recep Özel yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: "Sevgili Peygamberimizin doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır. İçinde bulunduğumuz çağda da, O'nun öğütlerine, telkinlerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu bakımdan Mevlit Kandili'ni, Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz.

 Tüm İslam aleminin, Ispartalı hemşerilerimin, vatandaşlarımızın Mevlid Kandili'ni kutlar, birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim.''

Kaynak: Editör:
Etiketler: "MEVLİD, KANDİLİ, BİRLİK, VE, BERABERLİĞİMİZE, VESİLE, OLSUN",
Yorumlar
Haber Yazılımı