Haber Detayı
13 Nisan 2015 - Pazartesi 20:08
 
Hedef 60 km asfalt
Isparta Belediyesi fen İşleri Müdürlüğü yaz mevsimi gelmeden önce tüm hazırlıklarını tamamlayarak asfalt kaplama çalışmalarını proje üzerinde tamamladı.
- Haberi
Hedef 60 km asfalt

Isparta Belediyesi fen İşleri Müdürlüğü yaz mevsimi gelmeden önce tüm hazırlıklarını tamamlayarak asfalt kaplama çalışmalarını proje üzerinde tamamladı. Proje dahilinde 2015 yılında altyapısı ile birlikte 60 km yol yeni asfaltına kavuşacak. 

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ın başkanlığında toplanan heyet 2015 asfalt programını masaya yatırdı. Isparta’nın tüm mahallelerini kapsayacak şekilde hazırlanan programda birde çalışma düzeni ortaya kondu.

Hızlı ve daha pratik çalışma temposunu yakalamak için bir düzen içerisinde yapılacak asfalt kaplama çalışmasında bu yılkı hedef 60 Km olarak belirlendi. 

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, 2015 Asfalt programını açıklarken, ana caddelerin ön planda tutulduğunu bununla birlikte de ağır ağır sokaklara da girilerek sokaklarda da dayanıklı asfalt kaplama çalışması yapılacağını kaydetti. 

Günaydın yaptığı açıklamasında, “2015 yılında yapacağımız asfalt kaplama çalışmasını masaya yatırdık. Şehrimizin haritasını önümüze koyarak hiçbir mahalle halkımızı ve vatandaşımızı mağdur etmeden başta caddelerimiz olmak üzere programımızı düzenledik.

Bu program doğrultusunda 2015 yılında 60 km üzerinde dayanıklı asfalt kaplama çalışması hedefledik. Asfalt kaplama çalışmamızda stardı İstiklal Mahallemizden başlatacağız. Bununla birlikte Anadolu, Modernevler Fatih, Zafer, Işıkkent, Hızırbey mahallelerimiz ile devam edeceğiz. Mevsim sonuna kadar İskender, Gazi Kemal, Sermet, Karaağaç, Davraz, Keçeci, Doğancı, Yenice ve Dere mahallelerimizde de asfalt kaplama çalışmasını sürdüreceğiz” dedi.Kaynak: Editör:
Etiketler: Hedef, 60, km, asfalt,
Yorumlar
Haber Yazılımı