Haber Detayı
29 Mart 2015 - Pazar 02:08
 
Halkın adamı seçim bürosunu açtı
SİYASET Haberi
Halkın adamı seçim bürosunu açtı

Halkın Adamı Uçman Seçim Bürosunu Açtı!
Milliyetçi Hareket Partisi 25.Dönem Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman, Aksu Caddesi üzerindeki seçim irtibat bürosu açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. Sağanak yağmura rağmen katılımın yoğun olduğu açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25.Dönem Isparta Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman, Aksu Caddesi’ndeki Seçim İrtibat Bürosunu görkemli bir şekilde açtı.

Isparta Belediyesi Mehteran Takımının gösterilerinin yanısıra sazlı – sözlü vatan türkülerinin sunulduğu açılışta helva ve çiğköfte ikramları yapıldı.

 

MHP Milletvekili Aday Adaylarının da tam kadro yer aldığı açılış törenine, İl Başkanı İsa Yalçın, Merkez İlçe Başkanı Vedat Yılmaz,Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz ile ülkücüler, çok sayıda belde belediye başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda Ispartalı vatandaş katılım gösterdi.

 

 

Kurban kesimi ve yapılan duaların ardından seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştiridikten sonra çiğköfte ve helva ikramı yapılan katılımcılar, Aday Adayı Uçman’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

MHP’Lİ YALÇIN: “İLK DEFA AKP’LİLERİN GÖRÜŞLERİNE KATILIYORUM”

Açılışta Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan MHP İl Başkanı İsa Yalçın, “7 Haziranda iktidar ile sonuçlanacak olan bu kutlu mücadelede bizleri yalnız bırakmadınız. Gönüllerini ortaya koymuş milletvekili aday adaylarımız ile başarıya ulaşacağız. Bizler bu seçimlerde zaferi kazanacağız. Son günlerde iktidar partisinde çatlamalar oldu.Artık çuval delindi ve boşalmaya başladı. Basında çıkan bir haber çok hoşumagitti. Ankara büyükşehir belediye başkanı diyor ki; ‘paralel yapının taşeronu’ ifadelerini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’tan bahsediyor. Başbakan Yardımcısı Bülen Arınç’ta diyor ki; ‘Seçimlerde o yapının talimatlarını yerine getireni parsel parsel Ankara’yı satan adam’ diyor. 13 yıldır iktidarda bulunan AKP’de ikisi de doruyu söylüyorlar” dedi.

UÇMAN: “BURASI ISPARTA’NIN SEÇİM BÜROSUDUR”

‘Burası MHP’nin seçim irtibat bürosunun yanı sıra tüm Isparta halkının bürosudur’ diyen Uçman, partili olanların veya başka parti mensubu olan herkesi seçim irtibat bürosunda çay içmeye davet ederek,“Milliyetçi Hareket Partisi, tüm Türkiye’yi kucaklayan bir partidir. Artık Türkiye’nin kalbi Milliyetçi Hareket Partisi ile atacak. Türk milletinin tek umudu Milliyetçi Hareket Partisi’dir” dedi.

 

 

“ÜLKEYİ BU HALE GETİRENLERDEN HESAP SORACAĞIZ”

İl Başkanından sözü alan 25.Dönem Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman, “Aziz dava arkadaşlarım, kıymetli hemşerilerim; günlerdir gecemizi gündüzümüze kattık ülkenin içinde bulunduğu durumu hemşehrilerimizle paylaştık. Ülkeyi bu hale getirenlerden hesap sormak için milliyetçi harekete ülkenin ihtiyacı olduğunu ve milliyetçi hareketin iktidara gelmesinin elzem olduğunu anlattık. Bugünse burada seçmenlerimizle daha yakın temasa geçebil mekadına seçim irtibat büromuzun açılışını yapmak için toplandık. Rabbim açmış olduğumuz bu büroların ülkücü milliyetçi hareketin iktidarına vesile olmasını nasip ve niyaz etsin inşallah...” şeklinde konuştu.

 

“LİDER UYKU ORUCU TUTARKEN, BİZE UYUMAK HARAMDIR…”

‘Yolumuz uzun ve çetin, yükümüz ağır, bu yüzden gece gündüz durmak yok bize...’ diye konuan Uçman, “Lider devlet bahçeli uyku orucu tutarken, biz milliyetçi hareket mensuplarına oturmak, yatmak, çalışmamak haramdır, ihanettir. 7 Haziran’a kadar çalışacağız, sıkmadık el, girilmedik ev,ulaşılmadık birey bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

“BIÇAK İŞKEMBEYİ DELDİ, PİS KOKULAR GELİYOR…”

Uçman sözlerine şöyle devam etti; “Son yaşanan olaylargöstermiştir ki, artık işkembeye bıçak değmiş, delinmiştir. Ve ortalık pis kokudan geçilmeyecektir. Vatanı satmakta usta olanlar işi abartmış artık yolarkadaşları satmaya başlamışlardır. 7 Haziran hesap günüdür. Millet için devletiçin gelecek nesiller için milliyetçi hareket 13 yıllık tahribatın hesabını soracak, yapılan yolsuzlar, hırsızlıklar ve arsızlıklar cezasız kalmayacaktır”ifadelerine yer verdi.

 

“SÖZ VERİYORUM, 13 YILDA KAYBETTİKLERİMİZİ GERİ ALACAĞIZ”

“Ayrıca bütün Ispartalılara buradan sesleniyor ve söz veriyorum: Allah nasip eder milletvekili olursam çok farklı bir vekil göreceksiniz. Öncelikle Isparta 13 yılda kaybettiklerini geri alacak, heralanda hizmete doyacak.”

 

“HALKIN İÇİNDEN GELİYOR, HALKIN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUZ”

“Isparta’ya tüm Türkiye’de olacağı gibi eşitlik, adalet gelecek. Milletin vekilin kapısında beklediği dönem sona erecek, vekil milletin kapısında bekleyecek. Çünkü aslolan milletimizdir. Ispartalı hemşehrilerimizin Ankara’da işlerinin görülmesinden, barın malarına, diğer bütün işlemlerine kadar tamamı ile ilgileneceğiz. TBMM milletin olacak, Ispartalıların olacak.Halkımızın içinden geliyoruz, sıkıntıları ve yapılması gerekenleri biliyoruz.”

 

“YOLSUZLUK VE RÜŞVET İLE AKP-BDP- PKK İŞBİRLİĞİNE KARŞI

BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE, BİZİMLE YÜRÜ ISPARTAM…”

“Bugün burada, Milliyetçi Hareket’in, Türk milletini ekonomik sıkıntıların cenderesinden kurtarmak için iktidara yürüdüğünü ilane diyoruz.

Bugün burada, Türkiye’yi soyanlardan, hırsızlık ve yolsuzluk yapanlardan ne pahasına olursa olsun hesap sorulacağını tarihe not düşüyoruz.Yüksek sesle diyorum, inanmış bir kalple çağrıda bulunuyorum:

Rüşvete karşı ‘Bizimle Yürü Türkiye.’

Çöken ve yalnızlaşan dış politikaya karşı ‘Bizimle YürüTürkiye.’

Adaletsizliğe, ahlaksızlığa, asayişsizliğe, kutuplaşmaya,kavgaya, kargaşaya, karanlığa karşı ‘Bizimle Yürü Türkiye.’

Millet simit çay ile karın doyururken sözde itibar için yapılan kaçak saraya karşı ‘Bizimle Yürü Türkiye. ’

Kutuculara, kasacılara, millete küfreden havuzculara,gemicilere, villacılara karşı ‘Bizimle Yürü Türkiye. ’

AKP- küresel şarlatanlara karşı ‘Bizimle YürüTürkiye. ’

Çözülmeye ve çürümeye karşı ‘Bizimle Yürü Türkiye. ’

İşsizliğe, yoksulluğa ve yolsuzluk çetelerine karşı ‘BizimleYürü Türkiye, Bizimle Yürü Ispartam…’

Dün söz verdik lidere milliyetçi hareketi iktidar yapacağız diye, bugün gereğini yapıyoruz ve haykırıyoruz.”

 

“GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN”

Uçman son olarak, “Kaybettiğin imkanlarını geri almak için,merkezi hükümetin cezalandırmalarına dur demek için, dik baş tok karın mutlu yarınlar için bizimle yürü Ispartam. Allah yar ve yardımcımız olsun, çıktığımızbu mücadelede şimdiden gazamız mübarek olsun. Ne mutlu türküm diyene...”diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halkın, adamı, seçim, bürosunu, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı