Haber Detayı
27 Ocak 2021 - Çarşamba 22:28
 
ERDOĞAN'DAN MÜJDE GELDİ
ERDOĞAN'DAN MÜJDE GELDİ
GÜNDEM Haberi
ERDOĞAN'DAN MÜJDE GELDİ

LOKANTA RESTORAN VE KAFELER...

ERDOĞAN'DAN MÜJDE GELDİ

 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan restoran ve kafelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Başkan Erdoğan, esnafın bugüne kadar yalnız bırakılmadığının altını çizerek, “Lokanta, restoran ve kafe gibi sektörlerde alınan tedbirlerle faaliyetleri kısıtlanan 2019 cirosu 3 milyon TL ve altı olan ticari işletmelere destek ödemesi yapacağız” açıklamasını yaptı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, esnafın bugüne kadar yalnız bırakılmadığını ve bundan sonrada yalnız bırakılmayacağının altını çizerek, "Lokanta, restoran ve kafe gibi sektörlerde alınan tedbirlerle faaliyetleri kısıtlanan 2019 cirosu 3 milyon TL ve altı olan ticari işletmelere destek ödemesi yapacağız" dedi.

"ESNAF VE KİRA DESTEĞİ SÜRECEK"

Esnaf ve kira desteğinin süreceğini bildiren Başkan Erdoğan, "Doğrudan esnaf ve kira desteği ödemeleri kapsamında, 3 ay süre ile aylık 1000 lira esnaf desteği, büyükşehirlerde 750 lira, diğer illerde 500 lira kira desteği yapmaya devam edeceğiz. Faaliyetlerine ara verilen mükelleflerimizin vergilerini erteledik" açıklamasını yaptı

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERDOĞAN'DAN, MÜJDE, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı