İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sandıklar açıldı
Sandıklar açıldı
YETTİ GARİ!
YETTİ GARİ!
Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 12:14
 
Emniyet denetim yaptı
Isparta Emniyet Müdürlüğü Proaktif Polislik olarak tanımlanan suçun oluşmadan önce önlenmesine yönelik faaliyetler kapsamında 20 Şubat 2015 Cuma günü 21.30 - 24.00 saatleri arasında İlimiz Merkezindeki Dernek ve Lokaller ve umuma açık iş yerlerine yönelik denetimler ve ilimizin giriş ve çıkış noktalarında yol uygulamaları yaptı.
ASAYİŞ Haberi
Emniyet denetim yaptı

 Suç ve Suçlunun önlenmesi amacıyla yapılan arama ve kontrollerde; 571 kişinin GBT sorgulaması yapıldı, herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanılmadı.

7 Umuma açık iş yeri kontrol edildi  Bu işyerlerinde toplam (3) şahsa Kapalı mekanda sigara içmekten  300 TL para cezası kesildi, Ayrıca kayıtsız işçi çalıştırmaktan işlem yapıldı.

Bir işyerine izinsiz canlı müzik yayını yapmaktan işlem yapıldı. 8 Dernek ve Lokali kontrol edildi; 2 Dernek Lokaline sigara içirtmek ve alkol servisi yapmaktan, bu lokallerde bulunan 5 şahsa kapalı mekanda sigara içmekten 500 TL para cezası kesildi.

İki Dernek Lokaline,  amaç dışı faaliyet göstermekten işlem yapıldı.

İlimizin giriş ve çıkış noktalarında yapılan yol uygulamalarında; toplam (89)  araç kontrol edildi, (4) araca değişik trafik suçlarından dolayı 1.070 TL para cezası uygulandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, denetim, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı