Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 12:55
 
Delegesinden Korkan O Makamı İşgal Etmesin!
Delegesinden Korkan O Makamı İşgal Etmesin!
GÜNDEM Haberi
Delegesinden Korkan O Makamı İşgal Etmesin!

İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan, İYİ Partinin cesaret ve cesurlar hareketi olduğunu belirterek; “Genel Bakanımız sayın Meral Akşener bir konuşmasında ‘Delegesinden korkan o makamı işgal etmesin’ demiştir” dedi.
 
BAŞKAN TANDOĞAN’DAN ŞOK AÇIKLAMALAR….
İYİ Parti Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan, dün Demirköprü Halı Saha Tesislerinde gerçekleştirilen Partisinin Merkez İlçe Başkanlığı ikinci olağan genel kuruluna katılarak, kongrede bir konuşma yaptı. Başkan Tandoğan’ın konuşmaları kongrede adeta soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu.
TANDOĞAN; “HER DELEGE İSTEDİĞİ
ADAYA OY VEREBİLİR”
Kongrede faaliyet raporlarının okunup oylanmasının ardından siyasi konuşmalar bölümüne geçildi ve bu doğrultuda kürsüye ikinci olarak partinin Isparta İl Başkanı Özgür Tandoğan geldi. Tandoğan konuşmasında İyi Partili olmanın cesurlar hareketi olduğunu belirtti.
Başkan Tandoğan konuşmasında şunları söyledi; “Bugün burada çok güzel bir tablo görüyorum. Partimizi iktidara taşıyacak bir tablo görüyorum. Bizler İyi Parti olarak büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Gerek Hilal Kiremitçi arkadaşımız gerekse Çağrı Yıldız arkadaşımız bu partiye hizmet etmiş kişiler. Buradan delegelerimize sesleniyorum. Gönlünüz kime el veriyorsa, kimi uygun görüyorsa ona oyunuzu verin. Zira, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener, bir konuşmasında ‘Delegesinden korkan o makamı işgal etmesin’ demiştir.
“CESURLAR HAREKETİ OLARAK YOLUMUZDA
EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”
Bizler de Atatürk’ün liderliğinde onun yolunda ilerliyoruz. Rahmetli Başbuğumuzun izinden gidiyoruz. İyi Partili olarak cesurlar hareketi olarak Genel Başkanımız  sayın Meral Akşener’in yolunda emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Delegesinden, Korkan, O, Makamı, İşgal, Etmesin!,
Yorumlar
Haber Yazılımı