Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 12:49
 
CUMHURBAŞKANIMIZ ITKM İLE İLGİLİ TALİMAT VERDİ
CUMHURBAŞKANIMIZ ITKM İLE İLGİLİ TALİMAT VERDİ
GÜNDEM Haberi
CUMHURBAŞKANIMIZ ITKM İLE İLGİLİ TALİMAT VERDİ

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi konusunda atılan adımların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bilgisi dahilinde olduğunu söyledi.

Zabun, "Sayın Cumhurbaşkanımızın buranın hemen bitirilmesi yönünde hem bizlere hem de TMSF'ye talimatları var. Kendisi konuyu yakından takip ediyor" dedi.

Başkan Zabun; Ucuz tartışmaların içerisinde savrulacak olursak yine bu kaybettiğimiz zaman ve her geçen gün telafisi daha güç bir kapasite üretiyoruz artık bunu halletmek durumundayız hem TMSF hem Kayyum heyeti hemde Cumhurbaşkanımızı bilgisi dahilinde bunlar görüşüldü konuşuldu.

Bizim bu konudaki duruşumuz net biran önce bitmesi yönünde zaten bizde en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu güne kadar biriken süreci izole ederek sonuçlandırmak bakış açımız bu biz muhataplarımızla konuştuk kayyum heyetiyle ve TMSF heyetiyle hatta bu konuyu Cumhurbaşkanımıza aktardık ve kendilerinin de talimatı bu işin mutlaka tamamlanması yönünde ve kendisinin TMSF’ye verdiği talimat bu yöndedir hemde bizlere verdiği talimat bu yöndedir bizde burayı bitirme yönünde odaklı çalışıyoruz. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CUMHURBAŞKANIMIZ, ITKM, İLE, İLGİLİ, TALİMAT, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı