Haber Detayı
28 Mart 2015 - Cumartesi 01:10
 
“Bu Seçim, Var Olma Ya Da Yok Olma Seçimidir”
- Haberi
“Bu Seçim, Var Olma Ya Da Yok Olma Seçimidir”

MHP Isparta Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman, yaklaşan 7 Haziran Genel seçimlerinin bir partiye oy vermenin çok ötesinde bir var olma ya da yok olma seçimi olduğunu belirterek, “Milletimizin geleceği bizim için en önemli olgudur. İnşallah, Cenabı Allah nasip ederse; genel seçimlerde Türkiye’de iktidar, Isparta’da da en çok oyu alan parti olacağız” dedi. 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Milletveki Aday Adayı Hüseyin Uçman, akşam yemeğinde Senirkentlilerle buluştu.
Yemeğe Senirkent Belediye Başkanı Erol Civelekoğlu, MHP İlçe Başkanı Hasan Özev, Ülkü Ocakları ve MHP İlçe teşkilat mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Yemeğin ardından konuşan MHP Isparta Milletvekili Aday Adayı İşadamı Hüseyin Uçman, “Ben buraya siyaset yapmaya değil, ülkemizdeki bu kötü gidişata ‘Dur!’ demek için geldim. Ben buraya, halktan biri olarak sizlere kendimi tanıtmaya geldim” dedi.

‘Ben doğma – büyüme Ispartalıyım… Isparta’nın öz ve yerli bir çocuğuyum… Neferlikten başlayarak Ülkü Ocakları ve MHP teşkilatlarında yetişen biriyim… Ben bir dava adamıyım…’ diyen Uçman, “Biz buraya sizin oyunuzu kapmaya değil, sizin için çalışacağımızı anlatmaya, sizin sesiniz olacağımızı göstermeye, partimizi iktidara taşıyacağımızı bilmeniz için geldik” şeklinde konuştu.
Çocukluğundan bu yaşına kadar MHP için her dönemde adeta bir nefer gibi çalıştığını dile getiren Uçman, partinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olmaya özen gösterdiğini ve elinden geleni yaptığını kaydetti.
 
“MİLLETİN EGEMENLİĞİ MİLLİYETÇİ HAREKETLE SAĞLANACAK”
‘Bu saatten sonra artık zamanı geldi, MHP iktidar olmalıdır’ diyen Uçman, “Şu durum açık ve net olarak bilinmelidir ki, ‘Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir.’ Bu da Milliyetçi Hareket Partisi ile olacaktır” şeklinde konuştu.
 
UÇMAN: “MİLLETVEKİLLİĞİNİ GÖZÜNÜZDE BÜYÜTMEYİN!”
Vatandaşlara, milletvekilliğini gözlerinde çok büyütmemeleri gerektiğini vurgulayan Uçman, “Milletvekilliği, adı üstünde milletin vekilliğidir. Yani millet için çalışacak kişidir. Bu yüzden milletin, vekiline istediği zaman ulaşabilmesi için elimden ne geliyorsa yapacağım. Allah nasip ederse o göreve milletim beni layık görürse, sizlere namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum ki randevu olayını ortadan kaldıracağım. Ben halkın sesiyim, sizin sesinizim, tabanın sesiyim, halktan biriyim. Bana ulaşmak istediğinizde göreceksiniz, gerekirse kapıları bile ortadan kaldıracağım. Bütün bunları yapmazsam da namerdim…”  diye konuştu.
 
“ÖLÜMÜZ DE DİRİMİZ DE BİR…” 
Çevredekilerin kendisine yönelik olarak ‘MHP’den aday oldun ancak, kaçıncı sırada olacaksın’ söylemlerine sert çıkan Uçman, kendisinin bu güne kadar partiden menfaat bekleyerek çalışmadığını, ülkesi ve milleti için çalıştığını aktardı.
‘Bizim sözümüz de, özümüz de bir…’ diyen Uçman, “Bu süreçte benim kaçıncı sıradan aday gösterileceğimin hiçbir önemi yok. Ben sıralamaya dahi giremezsem, bugüne kadar olduğu gibi şimdiki çalıştığımın iki katı daha fazla çalışacağıma namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum. Çünkü biz bir aileyiz, biz bu milletin bir bireyiyiz. Ölümüz de dirimiz de bir…” sözlerini kullandı.
 
“UFKUMUZ GENİŞ; TÜRKİYE’DE İKTİDAR,
ISPARTA’DA ENÇOK OY ALAN PARTİ OLACAĞIZ”
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olacak genel seçimleri, normal bir seçimin dışında ‘Var olma ya da yok olma mücadelesi…’ şeklinde nitelendiren Uçman, “Önümüzdeki bu genel seçimler, normal bir seçim olmayacaktır. Bu seçimler bizim ve ülkemiz için ‘Var olma ya da yok olma seçimidir.’ Milletimizin geleceği bizim için en önemli olan olgudur. İnşallah, Cenabı Allah nasip ederse; genel seçimlerde Türkiye’de iktidar, Isparta’da da en çok oyu alan parti olacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Bu, Seçim,, Var, Olma, Ya, Da, Yok, Olma, Seçimidir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı