Haber Detayı
28 Mart 2015 - Cumartesi 13:32
 
ISPARTA'YA GELİYORLAR !
Isparta 7 Haziran'a kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu ağırlayacak.
SİYASET Haberi
ISPARTA'YA GELİYORLAR !

Isparta 7 Haziran'a kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan, BaşbakanDavutoğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nuağırlayacak.

 

7 Haziran milletvekilliği seçimleri öncesinde Isparta’yahareketli günler bekliyor. Edinilen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan Mayıs ayı içinde aralarında Isparta’nın da bulunduğu 40 ilde programyapacak. Erdoğan'ın Isparta programında önemli ziyaretler ve toplantılardüzenlemesi bekleniyor.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu'da 7 Haziran'a kadar 60 ilde mitingyapacak. Başbakanın miting yapacağı iller arasında Isparta'da bulunuyor, öteyandan Isparta'daki toplu açılış törenleri düzenlenebileceği, 7 Haziran'a kadarBaşbakan'ın Isparta'ya iki kez gelme ihtimali de bulunuyor. Bu nedenle Isparta2 ay içinde hem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, hem de Başbakan Davutoğlu'nuağırlayacak. 7 Haziran'a kadar Isparta'ya 10'a yakın bakanın da gelmesibekleniyor.

 

7 Haziran seçimlerine kadar MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da Isparta'da miting yapacaklarıbelirtildi. Isparta böylece 2 ayda 4 büyük miting yaşayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTA'YA, GELİYORLAR, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı