Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 20:34
 
ISPARTA PARÇACIM “KALİTEYİ UCUZA SUNMAK İÇİN HİZMET VERİYORUZ”
ISPARTA PARÇACIM “KALİTEYİ UCUZA SUNMAK İÇİN HİZMET VERİYORUZ”
DİĞER Haberi
ISPARTA PARÇACIM  “KALİTEYİ UCUZA  SUNMAK İÇİN HİZMET VERİYORUZ”

 “KALİTEYİ UCUZA  SUNMAK İÇİN HİZMET VERİYORUZ”

Isparta Parçacım Oto Yedek Parça Yeni Sanayi sitesi. 4. blok 3240 sokak No 21’de hizmete devam ediyor. 100 metrekarelik dükkanda 4 firmanın bayiliğini alan 5 bin değişik ürün yelpazesi ile Isparta Parçacım Oto Yedek Parça, bu sektörde oldukça iddialı.

“VATANDAŞLARIMIZ BURADA YEDEK

PARÇA BULMAKTA ZORLANMAYACAK”

Halkımızın ve sanayi esnafımızın TOFAŞ, OPEL, RENAULT, FİAT gibi markaların tüm yedek parçalarını bir adres. Eminim birçok Ispartalı vatandaşımız yedek parça bulmakta zorlanıyordu. Bu sorununu çözmek için bu böyle bir iş yerini açtık. Allah utandırmasın. Araç sahipleri 4 araç markalarında tüm yedek parçayı burada bulabilirler” dedi.

“GELECEK TALEBE GÖRE

KONSEPTİMİZİ GENİŞLETECEĞİZ”

www.ispartaparcacim.com adresinde online satışlarının da olduğunu ifade eden İşletme sahibi Alyıldız, konuşmasının devamında şunları söyledi; “Şimdilik bu çeşitlerle açtık ancak ileriki günlerde müşterilerden gelecek ihtiyaç taleplerine göre dükkân konseptini daha da genişleteceğiz” dedi.

“İLKELERİMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN

HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

Isparta Parçacım Oto Yedek Parça işletmesisahibi İsmail Alyıldız, Teknolojinin sunduğu imkânları en iyi şekildekullandıklarını da vurgulayarak, “Bugün, mal alımının ilk aşamasından, sonaşamasına kadar tüm basamaklar, 100 bilgisayar ortamında ve barkodlu birşekilde satışlarımız yapılmaktadır. Kurulduğu gün, ‘en iyi şekilde hizmetvermeyi’ prensip edinen Isparta Parçacım Otomotiv Yedek Parça, istikrarlıbüyümesini, bu ilkesinden hiç ödün vermeden devam edecektir” açıklamasındabulundu.

İLETİŞİM:

Adres: Isparta Parçacım Oto Yedek Parça

Yeni Sanayi sitesi. 4. blok 3240 sokak No21

Telefon 0546 438 97 00 & 0246 212 19 16

Online satış : www.ispartaparcacim.com

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTA, PARÇACIM, , “KALİTEYİ, UCUZA, , SUNMAK, İÇİN, HİZMET, VERİYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı