Haber Detayı
23 Nisan 2022 - Cumartesi 22:04
 
ISPARTA MEYDAN AVM AÇILDI
ISPARTA MEYDAN AVM AÇILDI
GÜNDEM Haberi
ISPARTA MEYDAN AVM AÇILDI

25 yıllık yılan hikayesi bitti

Isparta’nın kalbindeki ITKM inşaatı tamamlandı.

Yeni ismiyle Meydan AVM Ispartalılara kapılarını açtı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in göreve geldikten sonra en fazla mesai harcadığı konuların başında geliyordu ITKM inşaatı. Başkan Başdeğirmen risk alarak, iletişim kanallarını zorlayarak inşaatın bitirilmesini sağladı. Meydan ismiyle hizmet verecek olan AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında  kapılarını Ispartalılara açtı.

Yapılan törene Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Burdur Valisi Ali Arslantaş, AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Akbulut, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keksin, İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam, ITSO Başkanı Mustafa Tutar, Meclis Başkanı Osman Şahlan, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda Ispartalı katıldı.

Törende Isparta Milletvekilleri Recep Özel ile Mehmet Uğur Gökgöz birer konuşma yaptılar. Ardından Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Meydan AVM’nin bitirilmesi sürecini aktardı.

Konuşmaların ardından dua edildi, açılış kurdelesi kesildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTA, MEYDAN, AVM, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı