Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 19:19
 
ISPARTA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU 6 GÖZALTI
ISPARTA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU 6 GÖZALTI
- Haberi
ISPARTA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU 6 GÖZALTI

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE SÜRÜYOR

İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadeleye devam ediyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalar neticesinde 6 gram esrar, 3 gram eroin, 1 adet captagon hap, 1 adet 7.65 mm çapında ruhsatsız tabanca ve 5 adet 7.65 mm çapında tabanca fişeği ele geçirildi.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu bilgiler verildi; “Isparta İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar kapsamında uyuşturucu madde olaylarına karşı icra edilen yol kontrol ve arama faaliyetleri neticesinde; 6 gram esrar, 3 gram eroin, 1 adet captagon hap, 1 adet 7.65 mm çapında ruhsatsız tabanca ve 5 adet 7.65 mm çapında tabanca fişeği ele geçirilmiştir.

Söz konusu ele geçen malzemelere el konulmuş olup, olaya karıştığı tespit edilen İ.Ç. (28), İ.K. (22), M.A. (22), K.G. (23), M.B. (31) ve H.D.  (37) isimli toplam 6 şüpheli hakkında adli işlemlere başlanmıştır.

Isparta İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadelede mevcut yasalar çerçevesinde kendisine tevdi edilen görevleri üstün vazife ve görev anlayışıyla yerine getirme azim ve kararlılığı içerisinde çalışmaya devam edecektir. Komuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTA'DA, UYUŞTURUCU, OPERASYONU, 6, GÖZALTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı