Haber Detayı
21 Nisan 2019 - Pazar 12:00
 
ISPARTA AYTEMİZ PETROLDE HALK GÜNÜ İNDİRİMİ BAŞLADI
ISPARTA AYTEMİZ PETROLDE HALK GÜNÜ İNDİRİMİ BAŞLADI
GÜNDEM Haberi
ISPARTA AYTEMİZ PETROLDE HALK GÜNÜ İNDİRİMİ BAŞLADI

Isparta Aytemiz Petrol’de "Halk Günü" İndirimi

Yenilikçi ve yaratıcı marka anlayışıyla tüketicilere hizmet veren Aytemiz Petrol İstasyonu Salı Günleri Halk günü adı altında çok özel indirim kampanyası düzenliyor.

Hizmetlerine yenilerini ekleyerek müşterilerini şaşırtmayı amaç edinen Isparta Aytemiz Petrol yepyeni hizmetleriyle tüketicinin karşısına çıkıyor. Çevre Yolu üst geçit girişinde Modernevler Mahallesi 142 Cadde No: 8 hizmet veren Isparta Ecem Petrolleri Şirket Sahibi Tekin Bahçıvan; Aytemiz Petrol olarak, 24 saat kesintisiz, güvenilir, kaliteli bir hizmet verebilmek için çalışıyor. Açılışa olan özel indirim her Salı günü sabah başlayacak ve 24 saat sürecek. Ancak yetişemeyenler üzülmesin. Yüzde 5'lere varan indirim hep olacak. Kar oranımızdan fedakârlık ederek hep halkın yanında olacağız. 

 

‘MÜŞTERİNİN İSTEĞİNİ HEP ÖN PLANDA TUTACAĞIZ’

Aytemiz Petrol'ün sürekli yeni projeler geliştirdiğini söyleyen Bahçıvan, "Müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanarak hizmet veriyoruz. Sorumluluk bilincini ön planda tutarak, sürekli gelişimi sağlamak bizim için önemli" dedi. Bahçıvan, ayrıca istasyonda modern araç yıkama sisteminin de önümüzdeki günlerde faaliyete geçeceğini kaydederek, "Müşterinin isteğini hep ön planda tutacağız" dedi.

‘ISPARTA HALKI HER ŞEYİNEN GÜZELİNE LAYIK’

“Çevrenize baktığınızda çok sayıda akaryakıt istasyonu görürsünüz. Önemli olan istasyonu açmak değil. Önemli olan bu istasyonlarda gerçekten yaşanabilir alanlar oluşturmak. Isparta halkı her şeyin en güzeline layıktır dedi.

 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTA, AYTEMİZ, PETROLDE, HALK, GÜNÜ, İNDİRİMİ, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı