Haber Detayı
10 Mayıs 2022 - Salı 14:42
 
25. SANTEK Yapı dekorasyon mobilya fuarı hazırlıkları başladı
25. SANTEK Yapı dekorasyon mobilya fuarı hazırlıkları başladı
GÜNDEM Haberi
25. SANTEK Yapı dekorasyon mobilya fuarı hazırlıkları başladı

Isparta Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezinde 18-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Detay ve Asko Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan 25. SANTEK Yapı Dekorasyon Mobilya Fuarı hazırlıklarına başlandı.

ISPARTA SANTEK FUARININ 25. YILI

Detay Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sırça yaptığı açıklamada “Bu yıl 25. Fuarımızı düzenliyoruz. Fuara çok önemli firmalar katılım sağlıyor. İlgi çok büyük.

Fuar şirketi olarak sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fuara katılmak isteyen tüm firmalarımızın bizimle bağlantı kurmasını bekliyoruz. Ev almak isteyen, evinde tadilat, dekorasyon yaptırmak isteyen, evini yenilemek isteyen, evine beyaz eşyadan mobilyaya kadar yeni eşyalar almak isteyen herkesi fuarımıza davet ediyoruz” dedi.

SANTEK FUARI ISPARTA’NIN BİR DEĞERİ VE MARKASIDIR

Detay Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sırça “Santek Fuarını 25. yıldır düzenliyoruz. Fuarla birlikte şehirde ticari hareket başlıyor. Oteller, lokantalar ve alışveriş merkezleri faaliyetini artırıyor. Ayrıca fuarda önemli miktarda alışveriş yapılıyor. Bu fuar Isparta’nın değeridir ve markasıdır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 25., SANTEK, Yapı, dekorasyon, mobilya, fuarı, hazırlıkları, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı